);

Opinie o Ircomplex

Kamil Kacprzak
Kamil Kacprzak
2023-06-20
Polecam firmę. Pełen profesjonalizm i zaopiekowanie się klientem. Od momentu pomiarów, przez projekt po końcową realizację. Dokładnie, profesjonalnie i idealnie pod każdym względem.
Paweł Janulewicz
Paweł Janulewicz
2023-06-20
Przedsiębiorca godny polecenia 🙂
Agnieszka Pyda
Agnieszka Pyda
2023-06-19
Dziękujemy Ircomplex za wykonanie mebli do naszego domu. To już kolejna nasza współpraca i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Pan Irek to osoba, która nie boi się nowych wyzwań, doradza, podpowiada i bardzo stara się zrealizować wszystkie pomysły klientów. Gorąco polecam Ircomplex.
Artur Kuśmierzak
Artur Kuśmierzak
2023-06-15
Ircomplex to producent mebli na wymiar, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jakość wykonania ich mebli jest wyjątkowa, odzwierciedlając rzemieślniczą precyzję i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. To, co jednak czyni Ircomplex naprawdę unikalnym, to ich zdolność do dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta - niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowoczesnej kuchni, czy tradycyjnej sypialni, zawsze są w stanie dostarczyć produkt, który spełnia Twoje oczekiwania i pasuje do Twojego stylu. Ich obsługa klienta jest wyjątkowa, zawsze gotowa pomóc i doradzić. Polecam Ircomplex każdemu, kto szuka wysokiej jakości mebli na wymiar.
Jarosław Krupka
Jarosław Krupka
2023-06-15
IRCOMPLEX to... Świetna współpraca i Super doradztwo Polecam
Creative Lab Studio
Creative Lab Studio
2023-06-14
polecam w 100% firmę. Pan Irek jest przede wszystkim mega profesjonalny i dokładny, a to w branży stolarskiej jest bardzo ważne. Polecam 🙂
Anna Muszyńska
Anna Muszyńska
2023-06-05
Właśnie odebraliśmy meble kuchenne od Ircomplex. To najpiękniejsza kuchnia jaką kiedykolwiek widzieliśmy! Rezultat przerósł nasze oczekiwania:) z całego serca polecamy. Profesjonalizm, jakość i piękno wykonania w jednym❤
Kinga Głaszewska
Kinga Głaszewska
2023-06-02
Polecam Ircomplex. Meble wykonane perfekcyjnie. Można liczyć na wsparcie i doradzanie ciekawych, funkcjonalnych rozwiązań (co w przypadku mebli kuchennych ma dla mnie duże znaczenie).
Aneta Olender
Aneta Olender
2023-06-01
Polecam z całego serducha! Pełna profeska

Oceń artykuł!
[Liczba głosów: 6 Średnia ocena: 4.3]